• 1 z 5
 

SUREFIRE MINIMUS ™ ČELOVÁ SVÍTILNA

Neohodnoceno
 

Čelová svítilna z vyrobená z vysoce odolné hliníkové slitiny

Dostupnost Na objednávku
7 500 Kč
Kód produktu 2021
Značka SUREFIRE, LLC
Kategorie ČELOVKY
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Model čelové svítilny, který uvedl čelové svítilny SureFire do stavu nejlepší svítilen ve své třídě.

Model čelové svítilny MINIMUS ™ poskytuje vždy správné množství světla. 13 přednastavených světelných režímů regulovaných zapomoci otočného regulátoru na těle samotné svítilny až do maximálníhho světelného výkonu 300 lm.

Vysoce výkonná LED s fasetovaným reflektorem MaxVision ™ vytváří široký, hladký paprsek optimalizovaný pro vaše zorné pole.

Tlačítkový vypínač a 13 polohový výstup s nastavitelnou intezitou světla umožňuje nastavení jednou rukou od 5lm do 300lm. Hliníkové pouzdro z tvrdého eloxovaného hliníku je lehké a odolné. Tlačítkový spínač uchovává paměť světelného výstupu v libovolném z 13 výstupních nastavení z posledního zapnutí.Aktivace svítilny se provádí stisknutím a přidržením tlačítka po dobu 4 sekund ve vypnuté poloze.


Obvodový pásek je vyroben na zakázku, využívá materiál ze speciálních jemných mřížek postavený pro pohodlí, odolnost a bezpečné uchycení, s přilbou nebo bez ní. Podložka Breathe-O-Prene® přiléhá pohodlně k čelu, zatímco odvádí vlhkost. Podložka lze jednoduše sundat a nandat pro praní nebo výměnu.


Koncovka akumulátoru je vyrobena z eloxovaného hliníku. Nízkoprofilová nastavitelná spona na hlavu je robustní a přesto velice pohodlná. součástí balení je odnímatelný červený filtr.

Surefire Saint Minimus Headlamp Review


 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.