POZOR!!! Na základě usnesení vlády č. 211 je dočasně uzavřena naše kamenná provozovna. Nadále bude fungovat elektronický obchod a zasílání zboží přes zásilkovnu. Děkujeme za Vaše pochopení!!! POZOR!!!
  • 1 z 3
 

HALO SEAL

1 hodnocení
 

Dosud nepřekonaný v poměru cena výkon okluzivní obvaz na bázi hydrogelu složený ze dvou krycích ploch určený pro otevřená poranění hrudníku.

Dostupnost Na objednávku
449 Kč
Kód produktu RC003
Kategorie DÝCHÁNÍ
Položka byla vyprodána...
 

Popis

Skvělý okluzivní obvaz vytvořený pro zraněné s vysokou potivostí nebo do velmi vlhkého prostředí. Vysoce agresivní lepivé schopnosti hydrogelu umožňují obvazu přizpůsobit se a udržet se na pacientově těle. Halo chest seal od firmy PMI byl vytvořen a testován k fungování v extrémních podmínkách. Rozsah teplot od 0°c nad 60°c. Pozn: PMI (progressive medical international) byl nedávno přidělen kontrakt od US Special operation command-Naval Special Warfare Group 1 na zdravotnický materiál zahrnující halo dressing.

Specifikace

Nejagresivnější hydrifylní medicinální gel na dnešním trhu. Okluzivní obvaz. Velké poutko pro odlepení. Používán k udržení jiných obvazů na svém místě. 2 v každém balení. Ochranný obal. Bez membrány. Aplikuj a monitoruj zraněného. Vyřizování patentu.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.