POZOR!!! Na základě usnesení vlády č. 211 je dočasně uzavřena naše kamenná provozovna. Nadále bude fungovat elektronický obchod a zasílání zboží přes zásilkovnu. Děkujeme za Vaše pochopení!!! POZOR!!!
  • 1 z 5
 

SUREFIRE - XC1-B - PISTOLOVÁ SVÍTILNA

Neohodnoceno
 

SUREFIRE - XC1-B - PISTOLOVÁ SVÍTILNA S INTEGROVANOU  UNIVERZÁLNÍ MONTÁŽÍ

Dostupnost Na dotaz
9 690 Kč
Kód produktu 2108
Značka SUREFIRE, LLC
Kategorie PISTOLOVÉ SVÍTILNY
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

SUREFIRE - XC1-B - PISTOLOVÁ SVÍTILNA je vysoce výkonná kompaktní podvěsná pistolová svítilna s LED, která generuje světlo o intenzitě 300 lumenů bílé barvy do širokéhorovnoměrně rozloženého světelného kuželu bez ostrého středu, které je optimalizovano pro lidské vidění.

SUREFIRE - XC1-B - PISTOLOVÁ SVÍTILNA je nejmenší a nejlehčí pistolovou svítilnu vyráběnou společností SURFIRE, LLC pro pohodlné každodenní nošení.

Robustní, ale kompaktní tělo modelu XC1-B je vyrobeno z lehkého a silného leteckého hliníku, eloxovaného s trvanlivým povrchem Mil-Spec, díky čemuž je model SUREFIRE - XC1-B - PISTOLOVÁ SVÍTILNA dostatečně robustní pro každodenní nošení. Svítilna je napájena jedním bateriovým článkem AAA, který zaručuje 45 minut svítivosti.

SUREFIRE - XC1-B - PISTOLOVÁ SVÍTILNA - je osazena oboustranný kloubový spínačem, který aktivuje svícení zatlačním ovladací páčky směrem dolů na levé nebo pravé straně. Pro vypnutí svítlny posuňte spínací páčku opačným směrem. Krátké rozsvícení aktivujete zatlačením zezadu na kloubový spínač na jedné nebo druhé straně.

Svítilna je ideální pro Vaše každodenní nošení (EDC).

 

 

 

SUREFIRE XC1 first look


 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.