POZOR!!! Na základě usnesení vlády č. 211 je dočasně uzavřena naše kamenná provozovna. Nadále bude fungovat elektronický obchod a zasílání zboží přes zásilkovnu. Děkujeme za Vaše pochopení!!! POZOR!!!
  • 1 z 4
 

SUREFIRE - 2211® - SVÍTILNA NA ZÁPĚSTÍ

Neohodnoceno
 

SUREFIRE - 2211® - TAKTICKÁ SVÍTILNA NA ZÁPĚSTÍ

Dostupnost Na dotaz
5 477 Kč
Kód produktu 2048
Značka SUREFIRE, LLC
Kategorie SVÍTILNY NA ZÁPĚSTÍ
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

SUREFIRE - 2211® - TAKTICKÁ SVÍTILNA NA ZÁPĚSTÍ KE KAŽDODENNÍMU NOŠENÍ

Dobíjecí svítilna SureFire 2211® WristLight je lehký, špičkový nástroj, který umožňuje ponechat si volné ruce a zároveň mít dostatečné taktické osvětlení pro širokou škálu scénářů lowlight - včetně použití s ​​pistolí. Když je pásek svítilny SureFire 2211® upevněn na zápěstí, automaticky se vyzařovaný světelný kužel vyrovná s pistolí. Podmínkou je, aby zbraň byla držena standardním obouručním uchopem.

Široký MaxVision Beam ™ firmy WristLight, vytvořený přesným fazetovým reflektorem, který tvaruje světlo LED diody do bezešvé stěny bílého světla, je generován ve třech úrovních: 300, 60 a 15 lumenů. První dvě výstupní úrovně jsou dostatečně jasné. Stiskem tlačítka lze okamžitě aktivovat nejvyšší výkon a v případě použití s pistolí vydává dostatečně intensivní světlo potřebné k identifikaci cíle.

Svítilna je vyrobena z odolného a přitom velice lehkého polymeru, který je odolný proti nárazu a korozi a není vodivý. Svítilna je napájena integrovaným Li-Ion akumulátorem, kterou lze snadno nabíjet pomocí přiloženého mikro-USB kabelu. Na nejnižší výkon udává výrobce vydrž svítivosti až 13 hodin.

Svítilna je ideální pro Vaše každodenní nošení (EDC). 

SureFire 2211 Wrist Light


SureFire 2211X WristLight video


 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.