POZOR!!! Na základě usnesení vlády č. 211 je dočasně uzavřena naše kamenná provozovna. Nadále bude fungovat elektronický obchod a zasílání zboží přes zásilkovnu. Děkujeme za Vaše pochopení!!! POZOR!!!
  • 1 z 7
 

SUREFIRE - 2211®X WRISTLIGHT

Neohodnoceno
 

SUREFIRE - 2211®X WRISTLIGHT TAKTICKÁ SVÍTILNA NA ZÁPĚSTÍ

Dostupnost Na dotaz
6 390 Kč
Kód produktu 2078
Značka SUREFIRE, LLC
Kategorie SVÍTILNY NA ZÁPĚSTÍ
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

SUREFIRE - 2211®X WRISTLIGHT TAKTICKÁ SVÍTILNA NA ZÁPĚSTÍ

jedná se o lehkou zápěstní taktickou svítilnu od renomovaného amerického výrobce taktických svítilen SureFire. Tato zápěstní svítilna byla vyvinuta ve spolupráci s US LAW ENFORCEMENT složkama na základě jejich zpětné vazby svítilna získala finální podobu.  

Svítilna má široký světelný kužel pro práci jak nablízku, tak i na větší vzdálenosti. Nabízí tři úrovně světelného výkonu od maximálních 300 lumenů / 60 lumenů / až po minimálních 15 lumenů. Stiskem tlačítka lze okamžitě aktivovat nejvyšší výkon a v případě použití s pistolí vydává dostatečný světelný výkon pro jasnou identifikaci cíle.

Při stisknutí a držení vypínače svítilna cykluje mezi nižšími výkony, které jsou dostačující pro osvícení při každodenní činosti jako je nakládání věcí a vybavení do vozidla, nebo třeba i v domácnosti při běžných drobných domácích opravách.

Svítilna je vyrobena z odolného a lehkého polymeru, který je odolný proti nárazu a korozi a není vodivý. Svítilna je napájena jedním CR123A článkem a na nejnižší výkon vydrží svítit až 13 hodin.

Svítilna je ideální pro Vaše každodenní nošení (EDC).

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.